Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
En Güzel Aşk Şiirleri
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | GENEL KÜLTÜR | Edebiyat | En Güzel Aşk Şiirleri
Mesaj icon Konu: Şiir Hırsızı İmdat Türkel'e Dikkat! Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
KEMAHLI
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16

Alıntı KEMAHLI Cevaplabullet Konu: Şiir Hırsızı İmdat Türkel'e Dikkat!
    Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2017 Saat 14:40

ŞİİR HIRSIZI İMDAT TÜRKEL'E ÇOK DİKKAT EDİN!

ŞİİR HIRSIZI İMDAT TÜRKEL’İ TANIMADINIZ MI?

Saygı değer şair arkadaşlar merhabalar...Edebiyat Defterinde İmdat Türkel denen Kelkitli bir
şiiri hırsızı var. Bu İmdat Türkel denen utanmaz rezil herif 4 ve 5 kıtalı şiirleri kopyalıyor bir kaç cümlelerini değiştirdikten sonra son bir kıtada kendisi ekliyor. Sonrada şiir
i ben yazdım diyerek Edebiyat Defterinde yayınlıyor.

SİZLERİ UYARIYORUM "LÜTFEN HERKES ŞİİRLERİNE SAHİP ÇIKSIN..."

Sevgili şair kardeş merhaba...Bu Şiir hırsızı İmdat Türkel’in çok meşhur bir taktiği var haberin olsun. Bir cümle kopyalamış onu
şiirilerini okumadan herkese yapıştırıyor. Sizde enayi gibi benim şiirimi beğendi de yorum yaptı diye inanıyorsunuz. Hemen gidip ona iade yorum yapıyorsunuz. Onun amacı sizi hırsızlığına ortak etmektir. Şiiri okuduğu falan yok bir cümle kopyalamış onu herkesin şiir
ine yapıştırıyor.

İŞTE İMDAT TÜRKEL’İN HERKESİN ŞİİRİNE YAPIŞTIRDIĞI MESAJI:

"YAZAN YÜREĞİ KUTLUYORUM HOCAM HARİKA OLMUŞ TEBRİKLER ALLAHA EMANET OL"

Düzenleyen KEMAHLI - 13-Ağustos-2017 Saat 15:30
Has Dadaş
IP
KEMAHLI
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 16

Alıntı KEMAHLI Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Ağustos-2017 Saat 15:50

İMDAT TÜRKEL'İN ŞİİR HIRSIZLIĞI TAKTİĞİ

İmdat Türkel’in Şiir Kopyalama Taktiği Saygı değer şairler Bu İmdat Türkel denen Kelkitli zat çok profesyonel bir hırsızmış. Çok ustaca kopyalama ve çalıntı yapıyor. Bunun bütün şiirlerini inceledim çoğunda çalıntı yapmış. 4 kıtalı bir şiiri kopyalıyor ve bunun bir kaç harf ve cümlelerini değiştiriyor sonrada son bir kıta kendisi ekliyor ondan sonra şiir yazdım diyor. Beş kıtalı bir şiir kopyalıyor yine bir kaç harf ve cümle değiştiriyor ama şiirin iskeletini kendine mal ediyor. Yine son bir kıta kendisi ekliyor ve şiiri kendine mal ediyor. Ama şiirlerinde kafiye yok yani çalıntı yaptığı apaçık meydan çıkıyor. EMNİYET...Bir hırsız emniyete geldimi emniyet onun bütün delillerini yüzüne okuyor. Sonra hırsızda o kadar deliller karşısında dayanamayıp suçunu gizlemeye çalışıyor. Ama hırsızlıktan tutuklanmaktan kendini kurtaramıyor. Bu imdat Türkel denen zatın yaptığıda aynı böyle.
Has Dadaş
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06