Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Reyhaniye Özel Mesaj Defteri"Duygularınızı İfade Edin"
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | AŞIK YAŞAR REYHANİ (ÖZEL) | Reyhaniye Özel Mesaj Defteri"Duygularınızı İfade Edin"
Mesaj icon Konu: Yiğidin Hakkını Yiyenler Utansın. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ismailyildiz
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1

Alıntı ismailyildiz Cevaplabullet Konu: Yiğidin Hakkını Yiyenler Utansın.
    Gönderim Zamanı: 14-Aralık-2006 Saat 11:00
       Aşık Sümmani Babadan sonra gelmiş geçmiş en büyük aşıklardan olan Aşik Reyhani Baba Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
       Büyük Üstadın Rahmeti Rahmana kavuşması tüm Ülkeyi derinden üzeceği yerde kimin umurunda dercesine Televizyonlarda ve Gazetelerde dahi yayımlanmadı. Ne Yaptı Reyhani Baba Ülkeyi mi Böldü? Terör Örgütü kurupta Çocuk Katilimi oldu ki bukadar duyarsız kaldı tüm Türkiye.İlkokulu dahi dışarıda bitirmiş bulunan Reyhani Baba Amerikada ismini yazmayı dahi bilemediğim Üniversitede Fahri Öğretmenlik Ünvanı veriliyor.Ülkemi en iyi şekilde tüm dünyaya tanitan Aşık Reyhaniye yapılan bu vefasızlık örneğini kınıyorum.
      Hele Hele Erzurumlu vatandaşlarımın sıradan bir vatandaşın vefatıymış gibi duyarsız kalması hani nerede Doğu Tv yayımlarında neden cenaze Törenini canlı yayında vermedi? Bu Değerli Üstadın Cenazesini neden Erzuruma defnedilmedi bunun için Milletvekilleri neden devreye girmediler.
      Büyük Şehir Belediyesi ne yaptı Anıt Mezarmı hazırladı,yoksa Erzuruma Heykelinimi dikecek Üstadın? 50-60 bin nüfuslu Kars ili kadar olamadı Koskoca Erzurum ili.Rahmetlik Murat Çobanoğlunun vefatında tüm Kars ahalisi seferber oldu. Anıt mezarın Cenaze Ankaradan Karsa gitmeden hazırlandı. Heykeli dikildi,Caddelere Sokaklara ismi verildi.
      Değerli Erzurumlu Ağabeylerim,Ablalarım,Kardeşlerim bu yazımı yazarken çok çok duygulandım inanın ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Ünü tüm dünyaya yayılan büyük bir ozana bu yapılmamalıydı diye düşünüyorum.
      18.000 Alemi Yaratan Yüce Yaratanımız Aşık Reyhani Babayı Gani Gani Rahmet eylesin. Peygamber Efendimizin Meclisinde Oturanlardan Eylesin.
       Merhumun Ailesine,Erzurumlu Hemşerilemize ve Tüm Türkiyenin baş sağlığı diliyorum.
Çorumdan Selamlar-İsmail YILDIZ
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06