Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Sebahattin DUR
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Sebahattin DUR
Mesaj icon Konu: Değerli Zekiye Hanım ve Grup Üyeleri. Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: Değerli Zekiye Hanım ve Grup Üyeleri.
    Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2006 Saat 21:41
Değerli Zekiye Hanım ve Grup Üyeleri.

Programlarınızı arada fırsat buldukça izlemeye çalışıyorduk. Ben şahsen aylardır Sözde Erzurumun Sesi DOĞU TV. yayınlarını yakından takip ediyordum ama ne kadar seviyesiz yayın yapıldıgını gördükçe  Erzurumlu olmakatan DADAŞ olmaktan utanıyordum. Hele digital Yayına geçtikten sonra samimi söyluyorum artık bakamıyorum. Ancak bu kadar basit bu kadar seviyesiz programlar yapılır. Kanal sahibi Sayın İrfan ALYANAK Bey için bu kanal Doğunun sesi olacak ama asıl amacı Darphane  yapıp para basmak. Allah aşkına arada bır kanala bakın ne programı var ve ne yayınlıyorlar acaba siz grup uyeleri kabullenıyormusunuz ki hiç tanımayan insanlarada bisey verebilsin.

Hele yeni icat ettikleri bir Evro Show ismind ebir program hazılamıslar resmen İstanbul da köse başlarında bul karayı al parayı mantığıyla insanları aldatıyorlar. Hergün 50 Evro açılışta para verıp 4-5 saat boyunca Turkiye 'nınn yada Dünyanın dört bir yanından insaları soymayı, aldatmayı becerıyorlar. Belkide inanmazsınız birgün akşam istersenız verdikleri tlf numarasını arayında bakın nasıl aldatılıyor görün.

Burdan ben sayın kanal sahibine de seslenıyorum Erzurum'un Erzurumlunun Adını kullanarak dünyanın dört bir tarafından insanları kandırmaya hakkınız yok lütfen bu programa son verin. Başka bir yoldan başka bir şekilde para kazanmaya bakın.

Bu yayınlanan programların sorumlusunu merak ettım biraz araştırdım aslında Sayın İrfan ALYANAK beyin hiçbir suçu yok. Çünkü kanalının program sorumusu var. İlgili kanalın web sitesini açtım kim olduğunu gördükten sonra şaşırdım çünkü kanal sorumlusu Zafer bey bizim gibi bir kamu kurumunda 8-5 mesaisi ile çalışıyor çalışmak zorunda. Bu insanında suçu olamaz çünkü ne yayınlandığını  benim kadar bilmiyordur.

Programı yapan genc cocugun kim oldugunu merak edıyoruz araştırıyoruz kı kım olsa iyiii.... Program sorumlusu Zafer Beyin yeğeni para istemiyorum zadece ekranlara cıkayım yeter demiş ve ücretsiz biseyler yapmayı kabul etmiş. Bu insanında bir suçu olamaz çünkü bedelsiz bir iş yapıyor o zaman tek suçlu o programın çekimini yapan kameramana kalıyor.....

Bu memleketin sahipsiz oldugu digital yayınından bile belli oluyor. Geçenlerde gittiğim Trabzon ilinde izlediğim yerel kanallarını hayret ve beğeniyle izledim. Burdan haddim olmayarak Sayın İrfan Beye kanal çalışanlarının 1-2 kişi Trabzona gonderıp orda yayın yapan yerel kanalları izleyerek ne yapları gerektiğini öğremelerini tavsiye ediyorum. Şunuda tüm samimşyetimle söylüyorum.

DOGU TV. GİBİ 4 TANE UYDU YAYINI YAPAN KANALIMIZ OLACAGINA TRABZONDA YAYIN YAPAN 1 YEREL KANALIMIZ OLSA DAHA FAYDALI OLUR HERHALDE.

Değerli Zekiye Hanım,
İstanbul'da yapıla İspirliler yada Erzurumlular gecesınde ınsanların oynamasını ve birilerinin çıkıp oralarda türkü söylemsini yayınlayarak ekranları ücretsiz doldurmak varken neden size para versinler. Siz televizyon ekranlarına çıktıgınız için para vereceksınız. Çünkü seçimler zamanında siyasilerden para alarak yayın apmak alışkanlık yapmıştır o yüzden olsa gerek.....

Burdan sayın grup üyelerine sesleniyorum gelin birlik olalım bu memleket için bu tv ekranlarında ne izlettirilmelidir yada nasıl program sunulmalıdır. Fikirlerinizi paylaşalım ki elimizde alternatif ile Sayın İrfan Beyin Yanına gidelim....

SELAM VE SAYGILAR
SEBAHATTİN DUR

IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma