Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Sebahattin DUR
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Sebahattin DUR
Mesaj icon Konu: Palandöken Beledıyesı Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: Palandöken Beledıyesı
    Gönderim Zamanı: 20-Aralık-2006 Saat 21:47
SELAMLAR .....

Bu konuyu öğretmen arkadaşlarla konuşurken okulumuzda bulunan memur arkadaımız aynen şunu söyledi......
Dedi ki Belediye Başkanı Cenap köksal Birdal ' ın hiç bir suçu yok .Biz hayretle ona doğru döndüğümüzde
Gerçekten dedi onunn bir suçu yok...
biz Peki kimin suçu var kim suçlu dediğimizde....
Başkanın makam arabasının şöförü suçlu dedi.....
Şaşırmıştıkk gerçektende.... ve sözüne de etti o makam arabasının söförü onu hep duble brujuva yollardan götürürse o adamcığaz siyah calı arabadan dışarının çamur yolların bozuk olduğunu nerden görecek nerden bilecek.....
Bana bir günlük onun makam şöförlüğünü versinler bak nasıl o yolları yaptırmak için emir veriyor. Patates tarlalarından gitmeyip de hep duble yolları tercih ederse elbetteki Başkanın haberi olmayacak Elde bulunan paralarıda Palandöken Dağına çıkarken ışıklandırmak için kullanacak... Merak  ediyorum Acaba Palandöken Belediyesi sınırları içinde yaşayan kaç kişi Kayak kaymaya dağa çıkıyor...... Hiç olmazsa mahalle aralarına yapsanızda biraz bu renklilik belediyede yaşayan insanlar istifade etsee...

Bilmem HAKSIZMIYIM DEĞERLİ ERZURUMLULAR..........

SELAMLAR SAYGILAR....
SEBAHATTİN DUR
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma