Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
İbrahim SAMİ Beyin Özgeçmişi
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | İbrahim SAMİ | İbrahim SAMİ Beyin Özgeçmişi
Mesaj icon Konu: "ÖZÜN SÖZÜ" Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
ibrahimsami
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6

Alıntı ibrahimsami Cevaplabullet Konu: "ÖZÜN SÖZÜ"
    Gönderim Zamanı: 06-Mart-2007 Saat 09:29
^

1967 Erzurum doğumluyum. Bir yılı Denizli Acıpayam'da olmak üzere, on beş yıldır öğretmenlik yapmaktayım.
         Erzurum  Atatürk EML, KazımKarabekir EML de çalıştıktan sonra, son 10 yıldır Mesleki Eğitim Merkezi (Eski adıyla; Çıraklık Eğitim Merkezi) de görevimi sürdürmekteyim.
Sürücü kurslarında eğitmenlik ve ehliyet sınav komisyon üyeliğimde var.
          Bunca mekanik uğraş içerisinde, edebiyat nereden diye soracak olursanız, inanın, tamamen tesadüf demekten başka verebileceğim bir cevabım yok!
         Samimi arkadaşım M.Hanifi İSPİRLİ'nin amatörce yazdığım bir yazımı okuyup beğenmesi ve onun vesilesiyle 1999 tarihinden beri aralıksız Palandöken Gazetesin de köşemde deneme türü hikayeler ve makalelerim yayımlanmakta. Bir kaç dergide de yazılarım yayımlandıysa da, genel olarak gazeteye yazmaktayım.
          Her türlü uğraşınıın " hayatınıza mantık çerçevesinde" heyecan ve mutluluk katması temenilerimle, hoşluklar diliyorum...

Hep hoş Olun ve Hep o Hoşluklarda Kalın.......
samiMice
IP
Misafir
Misafir
Misafir

Alıntı Misafir Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Mart-2007 Saat 09:41
memnun olduk daha doğrusu kendı adıma ben memnun oldum ibrahimsami ilk defa bı arkadasımız böle öz gecmısını anlatıyo bu sitede güzel yanı ilginç... ama hoş..
IP
ibrahimsami
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 6

Alıntı ibrahimsami Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 08-Mart-2007 Saat 11:25

Sevgili kardeşim;

"hoşgeldiniz" anlamında algıladığım ve güzel duygalar hissettiren nazik  iletiniz için teşekkür ediyorum.
  aynı duygularla, sağlık ve mutluluk dolu günler diliyorum...
                                                                                     İ.Sami
samiMice
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06