Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Erzurum Büyükşehir Belediyesi
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | BELEDİYELERİMİZ | Erzurum Büyükşehir Belediyesi
Mesaj icon Konu: BAŞKAN KÜÇÜKLER, "2018'e de Talibiz" Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
üniversite2011
Forum Admini
Forum Admini
Simge

Kayıt Tarihi: 15-Şubat-2007
Konum: Erzurum
Gönderilenler: 4030

Alıntı üniversite2011 Cevaplabullet Konu: BAŞKAN KÜÇÜKLER, "2018'e de Talibiz"
    Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2007 Saat 10:48
BAŞKAN KÜÇÜKLER, "2018'e de Talibiz"

Başkan Küçükler TRT’ye açıkladı:

Erzurum 2018’e de taliptir

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, TRT ye yaptığı açıklamada, 2011 kış olimpiyatları için FISU’nun Erzurum’u tercih etmesinin tesadüfü olmadığını ifade etti. Palandöken’in dünya kayak merkezi olarak tescillendiğini hatırlatan Başkan Küçükler, “Erzurum artık 2018 kış olimpiyatlarına da taliptir” diye konuştu.

       Palandöken’in tanıtımının da yapıldığı çekimlerde 2011 kış oyunlarının bölge ekonomisine katkılarına değinen Başkan Küçükler, 2011 ile Erzurum’un Uluslararası spor organizasyonları konusunda tecrübe sahibi olacağının altını çizdi. Erzurum olarak büyük bir sorumluluk üstlendiklerini ve bunun başarıyla tamamlanacağını vurgulayan Başkan Küçükler,  şunları söyledi:

     “ Erzurum ev sahipliği yapacak bu organizasyonun kentimize verilmesin en büyük nedenlerinden biri bu bölgenin coğrafi özelliğinin kayak sporuna uygun olmasıdır. Pistlerin mükemmel oluşu uzun kış süresi ve kaliteli toz karı Palandöken’in zirveye çıkaran diğer etkenlerdir. Bu oyunlara ev sahipliği yapmanın heyecanı içerisindeyiz. Şu an master planı hazırlanan Palandökene yapılacak birçok tesis sadece Erzurum’un değil, bölgenin kaderini değiştirecek nitelikte olacaktır.”

TÜRKİYE’NİN GÜCÜNÜ ORTAYA KOYACAĞIZ

      Erzurum’da yapılacak 2011 kış olimpiyatları ile Türkiye’nin gücünün bir kez daha ortaya koyulacağını anlatan Başkan Küçükler, birçok ilklerin yaşandığı Erzurum’un bunu başaracağını vurguladı. Başkan şöyle devam etti:

      “Erzurum her önemli vatan olayında yüzlerin çevrildiği bir ildir. Bağımsız Türk Cumhuriyeti’nin temeli yine Erzurum’da atılmıştır. Erzurum, 2011 de önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacak.  Bu organizasyon bölgenin kaderini değiştireceğinden doğu ile batı arasındaki dengesizliğin kalkmasına vesile olacaktır. Şu an bölgemizdeki sektörlerde büyük değişiklikler yaşanıyor. Ticaretçimiz kendini 2011‘e hazırlıyor. Yaşanan bu güzellikler bizleri son derece mutlu etmektedir. Erzurum’un artık önü açıktır. Erzurum artık dünya ile bütünleşmiş, 2018 dünya olimpiyatlarına da aday şehirdir.”
IP
kryd
Vip Üye
Vip Üye
Simge

Kayıt Tarihi: 08-Şubat-2007
Konum: İstanbul
Gönderilenler: 1334

Alıntı kryd Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2007 Saat 11:41
“Erzurum artık 2018 kış olimpiyatlarına da taliptir” insallah başkanım şu 2011 anlımızın akıyla çıkalımdaa rantçılara fırsay vermeyin.
“BU VATAN İÇİN KURŞUN YİYENDE,

            KURŞUN SIKANDA BİZİM İÇİN KUTSALDIR!!!”
IP
üniversite2011
Forum Admini
Forum Admini
Simge

Kayıt Tarihi: 15-Şubat-2007
Konum: Erzurum
Gönderilenler: 4030

Alıntı üniversite2011 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 04-Nisan-2007 Saat 17:07
evet  kardeş şu 2011 çok önemli  başarılı olursak yani her yönden memnuniyet bıraka bilirsek güzel...  eyer güzel bir gidişat  olmassa   erzurum unutsun 2018  i   ..........
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide