Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Ahmet FİDAN
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Ahmet FİDAN
Mesaj icon Konu: NEDEN ERZURUM MİTİNGİ?Ahmet FİDAN Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: NEDEN ERZURUM MİTİNGİ?Ahmet FİDAN
    Gönderim Zamanı: 11-Mayıs-2007 Saat 22:25
NEDEN ERZURUM MİTİNGİ?

Yarın Erzurum'da bir miting yapılacak. Başbakan Tayyip Erdoğan muhtemelen seçim çalışmasını Erzurum'dan başlatacak.  Bu bir tercih meselesi. Bilindiği gibi Süleyman Demirel, Turgut Özal'da seçim kampanyalarını hep Erzurum'dan başlatmışlardır, Şahsen daha dün gibi hatırlıyorum her iki liderin seçim kampanyalarını.
  Süleyman Demirel, havaalanından Gürcükapı Meydanındaki mitinge gelmişti. Henüz oy verme hakkım yoktu. Ama babamın yanında bekliyorduk. Babam kürsünün arkasında, bastonunu koluna takmış merakla bekliyor.
  Demirel tam kürsüye çıkarken babamı farketti. Hemen babama yönelerek  elini öptü ve kendisinden dua istedi. O ne dedi bilmiyorum. Ama Demireli sonuna kadar dinledi, babam.
 Mitingten sonra çok kimse tanışıp tanışmadığını sordular babama. Tanımadığını söyledi.
Eve geldikten sonra babama dedik ki "Nasıl buldun?"
Aynen şunu söylemişti;"Bir manevi koku alamadım. Bu adam Türkiye için tehlike"" O günden sonra ne babam ne de ben Demirel'e asla oy vermedik.
 Bu küçük bir not. Neden anlattım? Yarın ki miting konusunda düşüncemi paylaşmak isterim. İster katılırsınız ister katılmazsınız. Bu miting bir bakıma AK Parti'nin mitingi ama birde Ankara ve Çağlayan'da yapılan mitingler var. CHP destekli mitingiler. Bu mitingleri iyi okumak lazım. Halkı yok sayıp, göstemelik bir iktidar süsü ile halk ve halkın değerleri üzerinde üç çeyrek asır hükürmran olanların güç gösterisi.Düzenleyenlerin kimliklerini mercek altına aldığınız vakit kesin kes bir haçlı ve siyon ittifakı görüyorsunuz. Bu ittifaka bir cevap vermek gerekiyor.
O sebeple yarınki miting sadece AK Parti'nin seçim kampanyasını başlatma  mitingi değil aynı zamanda haçlı ve siyonların gizli güçlerine bir cevap verme niteliğinde olacaktır.  Erzurum'da olsaydım mutlaka hem katılır hem de katılımı teşvik ederdim. Büyük düşünmek ve büyük okumak zamanı. Küçük düşünmek ve küçük kafalardan çok çekti bu millet. Feraset zamanı derim.
Cumanız mübarek olsun.

Düzenleyen @d@m - 07-Haziran-2007 Saat 23:48
IP
MiscI
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 56

Alıntı MiscI Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 13-Mayıs-2007 Saat 17:39
yuregine saglikClap
"Dünya, gelen geçenlerin alisverisi için yol üstünde kurulmus bir pazardir."
IP
üniversite2011
Forum Admini
Forum Admini
Simge

Gönderilenler: 4030

Alıntı üniversite2011 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 19-Mayıs-2007 Saat 17:58
neden erzurum geçmişe baktığımızda bütün milli hareketler hep erzurumdan başlamıştır o bakımdan erzurum önemli bir yer tutar erzurum insanı her zaman iii düşünen bir toplum olarak türkiyeye ışık tutmuştur ve devam edecektir.....
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide