Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Doğru Yol Partisi
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | SİYASİ PARTİLER | Doğru Yol Partisi
Mesaj icon Konu: DP'de sürpriz isimler- TAM LİSTE Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Kayıt Tarihi: 01-Ekim-2003
Konum: Turkiye
Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: DP'de sürpriz isimler- TAM LİSTE
    Gönderim Zamanı: 04-Haziran-2007 Saat 18:40
DP'de sürpriz isimler- TAM LİSTE

Demokrad Parti, aday listesini YSK'ya verdi. Anavatan ile birleşme gerçekleşmeyince DP adını alan DYP, tek başına seçime girdi. Aday listesi ve sıralamasında sürpriz isimler var
04 Haziran 2007 17:59
Yazı boyutunu büyütmek için            
DPde%20sürpriz%20isimler-%20TAM%20LİSTE

  Adana:

      1-BEKİR SAMİ DAÇE .
      2-İBRAHİM CEVHER CEVHERİ .
      3-NEVZAT ŞAŞKIN .
      4-VELİ ANDAÇ DURAK .
      5-FİGEN SAFİYE TOKTAŞ .
      6-MEHMET İZLEMEK .
      7-FİKRET ADAMHASAN .
      8-HAYDAR ÇAKIROĞLU .
      9-GÖNÜL SOYDAN .
      10-AYHAN AYDOĞAN .
      11-ÇİĞDEM AKÇA .
      12-SERHAN ÖZCANDAN .
      13-YAKUP BULUT .
      14-UĞUR ÜNALDI .
     
      Adıyaman:

      1-MAHMUT NEDİM BİLGİÇ.
      2-İSMAİL SÜMER .
      3-MEHMET ÖZTEKİN.
      4-FATMA KARAKUŞ .
      5-HÜSEYİN KAMİL SONSAYAR
     
     Afyon:

      1-GÜLTEKİN UYSAL .
      2-UĞUR TÜRKMEN .
      3-İSMAİL AKTÜRK.
      4-CEYLAN EMET .
      5-MUHARREM USLU .
      6-NESRİN ÇELİKBİLEK .
      7-İSMAİL ÖZDİLEK.
     
     Ağrı:

      1-ŞERAFETTİN AYDEMİR .
      2-NİHAT YÜCE .
      3-İSMAİL OĞUR .
      4-ABDULKADİR ACARBAY .
      5-İKRAM YAŞAR .
     
     Amasya:

      1-BAHADIR TEKEŞ.
      2-ÖMER AKIN .
      3-GÜLSEREN ERTOPÇU .
     
     Ankara: (1. bölge)

      1-SİNAN AYDIN AYGÜN .
      2-SAFFET ARIKAN BEDÜK.
      3-MEHMET AYPEK .
      4-AYLA ÖZBEK .
      5-TÜLAY DURSUN .
      6-MURAT İNAL .
      7-HÜSEYİN KILAVUZ .
      8-TUNCER KOCA .
      9-BANU ERKÖK .
      10-BİRSEN TEMİR .
      11-DANİYE EBRU TÜMER .
      12-METE İZZET ÖZCANOĞLU .
      13-ENVER AYAZ .
      14-MAHMUT YETİM .
      15-MEDİNE FİLİZ PEHLİVAN .
     
     Ankara: (2. bölge)

      1-MÜMTAZ YAVUZ .
      2-MUZAFFER ATILGAN .
      3-HACI ŞAHİN .
      4-AYŞE ŞAYLI .
      5-UFUK KILIÇ .
      6-AHMET UYANIK.
      7-MUSTAFA DEMİRKAN .
      8-MUSTAFA VURAN .
      9-AHMET KANDEMİR .
      10-HAMZA DURŞEN .
      11-MEHMET FATİH AKICI .
      12-FİLİZ SABRİYE ÖZDİLER .
      13-TAMER YILDIRIM .
      14-ZUBEYİR TOKGÖZ .
     
      Antalya:

      13 sıra boş .
     
     Artvin:

      1-ADNAN ÇELTİKÇİOĞLU .
      2-ADNAN ÇORBACIOĞLU .
     
     Aydın:

      1-ERGÜVEN YAKAN .
      2-ESAT ERGÜLER .
      3-ARİF GÜRDAL .
      4-MİNE NİL ÖZGEN .
      5-YILMAZ MENDERES .
      6-ZAFER GALİP KEÇELİOĞLU .
      7-HÜSEYİN ÇETİN .
      8-BUKET SARAN .
     
      Balıkesir:

      1-HAYDAR ALTINTAŞ.
      2-FAHRETTİN TAN .
      3-SÜLEYMAN KOCABIYIK .
      4-FAHRETTİN DOLAR .
      5-HAYATİ KÖSE .
      6-MEHMET YARMA .
      7-YUSUF AYMANKUY .
      8-MUSTAFA ÇOBAN .
     
      Bilecik:

      1-boş .
      2-MUHİTTİN ERKAN BELER .
     
      Bingöl:

      1-FARUK BAYLAZ.
      2-HASAN FEHMİ GÖKEL .
      3-ALİ KUMUŞ .
     
      Bitlis:

      1-YILCAN GEYLANİ .
      2-MUHSİN BAYRAK .
      3-NİYAZİ ALTILAR .
      4-FARUK ÇAMAN .
     
      Bolu:

      1-OKTAY TÜRESİN .
      2-FAHRETTİN YILMAZ .
      3-İRFAN BAYAR .
     
     Burdur:

      1-MEHMET BAŞARAN .
      2-ADEM ŞENGÜL .(ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ)
      3-BAKİ VAROL . (ADAYLIKTAN ÇEKİLDİ)
     
      Bursa:

      1-TURHAN TAYAN .
      2-HARUN AKIN .
      3-AHMET OKUR .
      4-NURİ KARACA .
      5-AHMET MURAT ÜNAL .
      6-FERRUH KAYA .
      7-SEDAT CANLISOY.
      8-FÜSUN YAŞAR .
      9-MURAT KARAMAN.
      10-PEYAMİ ÇAĞLAR .
      11-İSMAİL ANIL .
      12-RAGIP CEYLAN .
      13-NEDİM ÖZBALABAN .
      14-AHMET CEM ÖZKARDAŞ.
      15-COŞKUN GENÇ .
     
      Çanakkale:

      1-NEVFEL ŞAHİN .
      2-KEMAL SÖZEN .
      3-TURAN ERGİNBAŞ .
      4-NURSEVİL AŞIK .
     
      Çankırı:

      1-TUĞRUL SİDAR .
      2-SALAHATTİN PAŞABEYOĞLU .
      3-ARİF SOYTÜRK .
     
      Çorum:

      1-TAHİR MANTI .
      2-MURAT KOÇAK .
      3-RAFET BAĞIRÖZ .
      4-boş .
      5-boş .
     
      Denizli:

      1-HASAN KAZDAĞLI .
      2-ZEKERİYA ER .
      3-MEHMET GÖZLÜKAYA .
      4-İSMAİL AĞAR .
      5-boş .
      6-boş .
      7-boş .
     
      Diyarbakır:

      1-MEHMET SALİM ENSARİOĞLU .
      2-ABDURRAHMAN BAL .
      3-SUNA KEPOLU .
      4-ABBAS HÜSEYİNOĞLU .
      5-HASAN ERDEM .
      6-HAMDULLAH GÜLEKEN .
      7-KENDAL AK .
      8-EDİM AYAYDIN .
      9-MEHMET LÜTFİ GÜRBÜZ .
      10-MUSTAFA REŞİT BURKAN .
     
      Edirne:

      1-RAFET SEZEN .
      2-MEHMET EREN .
      3-CENGİZ BABACAN .
      4-FEYZULLAH CİHANSER EREL .
     
      Elazığ:

      5 sıra boş .
     
      Erzincan:

      3 sıra boş .
     
     Erzurum:

      1-UĞUR GÜZEL .
      2-ABDULKADİR AYDIN .
      3-SEYFETTİN YAZICI .
      4-BÜLENT GÜVEN .
      5-REMZİ ÖZGEN .
      6-İBRAHİM ERKAN KADIOĞLU .
      7-LEYLA MUTLUTÜRK .
     
      Eskişehir:

      1-boş .
      2-HALİL ÜNAL .
      3-TAHİR ÜSKÜDAR .
      4-MUSTAFA BARIŞ .
      5-FUAT YAHŞİ .
      6-boş .
     
      Gaziantep:

      1-KAMİL YAŞAR TURAN .
      2-boş .
      3-boş .
      4-boş .
      5-boş .
      6-boş .
      7-boş .
      8-boş .
      9-boş .
      10-boş .
     
      Giresun:

      1-YAVUZ SELİM BAŞAR.
      2-ALİ KARA .
      3-HALDUN GEDİKALİ .
      4-ERDEM EKŞİ .
      5-BAYRAM USTA .
     
      Gümüşhane:

      1-İSMAİL TAŞTAN.
      2-HALİS PARLAK .
     
      Hakkari:

      1-MEHMET NECİP ZEYDAN .
      2-ABDURRAHMAN KESKİN .
      3-HASAN ÇİFTÇİ.
     
      Hatay:

      10 miletvekilliği sırası boş.
     
      Isparta:

      1-ERTEKİN DURUTÜRK.
      2-METİN ÇELIK .
      3-MUSTAFA TUTAR .
      4-Z. MERVE KIMILLI .
      5-İSMAİL AKYOL.
     
      Mersin:

      12 sıra boş .
     
      İstanbul: (1. bölge)

      1-SAADET NEVVAL SEVİNDİ ÇALIŞKAN .
      2-FAİK İÇMELİ .
      3-TEVFİK ALTINOK .
      4-BELGİN AKOL .
      5-ÜZEYİR ÖZEYRANOĞLU .
      6-VEDAT BAYRAM .
      7-İBRAHİM FİŞEK .
      8-ABDÜSSELAM FURKAN BARUTÇU .
      9-SEFER BAYLAN .
      10-KAMURAN KAMİLE DİKBAŞ .
      11-OSMAN POYRAZ .
      12-MUSTAFA İLTER ÖZDİL .
      13-ABDURRAHMAN AÇIKGÖZ .
      14-HASAN SACİT ERTUĞ .
      15-MEHMET NAKŞİBENDİOĞLU .
      16-ALİ KEMAL YILMAZ .
      17-AHMET ÜNAL İNCE .
      18-MEHMET OKTAY ARMAĞAN .
      19-HARUN ÖZDEMİR .
      20-KEMAL HANAĞASI .
      21-SONGÜL SEKMEN .
      22-FERDA ŞAR .
      23-ÜLKER BULUT .
      24-MEHMET ZEKİ AKILLIOĞLU .
     
      İstanbul: (2. bölge)

      1-CELAL ADAN .
      2-ÖMER BALIBEY .
      3-SAFFET PINAR ECZACIBAŞI .
      4-AYŞE BİNHAN OĞUZ .
      5-DURSUN ÇAĞLAYAN .
      6-İBRAHİM GÜLER .
      7-ALİ KEMAL AKSOY .
      8-HATİCE BAYRAM .
      9-OSMAN TANIK .
      10-ABDULLAH SİLAHYÜREKLİ .
      11-ARZU YÜKSELEN .
      12-MEHMET ÖZDEMİR .
      13-İSMET SAVAŞ .
      14-EFRİN BAĞ .
      15-SÜLEYMAN AKSOY .
      16-GÜLDEREN IŞIK .
      17-HASAN MUTLU .
      18-MEHMET CELAL PALALI .
      19-YETKİN GÜNDÜZ.
      20-HATİCE ÇİĞDEM ERİM .
      21-MİHRİNNİSA MİNE ÇUBUKÇU .
     
      İstanbul: (üçüncü bölge)

      1-MEHMET NÜZHET KANDEMİR.
      2-ORHAN KEÇELİ .
      3-BİROL ÖZCAN .
      4-NECDET MENZİR .
      5-İBRAHİM HAKKI ÖZTÜRK AKHAN .
      6-SALİH YAZICI .
      7-SALİM KORKMAZ .
      8-YUSUF TURAN ALTINOĞLU .
      9-YÜKSEL BAŞALMAZ.
      10-HAMDİ ÖZ .
      11-HÜSEYİN REŞİT ÖZ .
      12-MÜSLÜM HAMAZ .
      13-RECAYİ İSENKUL .
      14-CEMİL KAYA .
      15-SELMA AKBAY .
      16-YAHYA BATUR .
      17-KEBİRE BAYRAKTAROĞLU .
      18-SARİYE ARSLAN .
      19-RUHİ BAYAZIT .
      20-EKREM CİHANER .
      21-FESİH ÇELİK .
      22-MAHMUT MELİH DEVECEL .
      23-HASAN DÖNMEZ .
      24-ARZU ENGİN .
      25-HALİL HAYRİ ERÇAĞ .
     
     İzmir: (1. bölge)

      12 sıra boş
     
     İzmir: (2. bölge)

      12 sıra boş
     
      Kars:

      1-İLHAN AKÜZÜM.
      2-boş
      3-TEKİN GÜRBÜZ.
     
     Kastamonu:

      1-ŞEBNEM G. KISAPARMAK.
      2-HALUK YILDIZ.
      3-KAMİL İĞDİRLİ.
      4-MÜMTAZ YÜCEL.
     
      Kayseri:

      8 sıra boş
     
     Kırklareli:

      1-MUSTAFA NALBANT.
      2-HASAN HERSEK.
      3-FAHRETTİN ÖZÜN.
     
     Kırşehir:

      1-RAMAZAN MİRZAOĞLU.
      2-BİLAL IŞIKLI.
      3-ARİF KAPLAN.
     
     Kocaeli:

      1-CENGİZ ÖZDEMİR.
      2-MURAT AKTÜRKOĞLU.
      3-BEKİR USTA.
      4-ERCÜMENT ŞAHİN.
      5-NADİR ARİF AŞIK.
      6-AYŞE YÜCE.
      7-ADNAN KOÇ.
      8-SERDAR KAMAN.
      9-BAŞAK SARAL.
     
     Konya:

      1-RECEP KONUK.
      2-NAZMİ SIRIT.
      3-SÜLEYMAN ŞENOL.
      4-HACI AHMET KART.
      5-MİNE KARAN.
      6-NAFİZ DÖNMEZ.
      7-ÖZKAN TAŞPINAR.
      8-ALİ SEÇMEN ÇEVİK.
      9-MEHMET DAĞLI.
      10-NECATİ YEĞENOĞLU.
      11-ZİYA ŞİFA.
      12-NEZİH DAĞDEVİREN.
      13-AHMET VEJDİ ÇINAR.
      14-CUMA ULUSOY.
      15-MUSTAFA ALTUNIŞIK.
      16-İMDAT YÜCEL.
     
     Kütahya:

      1-AHMET ŞANLI.
      2-YILMAZ DURMAZ.
      3-İBRAHİM AYAŞLI.
      4-YÜKSEL TÜYSÜZ.
      5-ASLAN ATEŞ.
      6-HASAN HIFZI GÖNCÜ.
     
     Malatya:

      1-MAHMUT YILDIRIM.
      2-DERVİŞ ALİ KILIÇ.
      3-ALİ KALKAN.
      4-MEHMET GÜLTEKİN.
      5-AYFER ERKAN.
      6-SALİH TAŞ.
      7-NEJLA ÇİTİL TUFAN.
     
     Manisa:

      1-ZEYNEL BALKIZ.
      2-AHMET DUTLULU.
      3-İLTER YÜKSEL.
      4-HÜSEYİN SOYGÜR.
      5-NACİ AKIN.
      6-NİHAT ONBAŞIOĞLU.
      7-HESNA DAYIOĞLU.
      8-NESRİN FALAY.
      9-MURAT ULUDEMİR.
      10-H.İBRAHİM DOĞAN.
     
     Kahramanmaraş:

      1-HALİL ASLAN.
      2-TAHSİN TÜRKÇAPAR.
      3-MUSTAFA EVLİYA.
      4-CAFER GÜÇLÜ.
      5-MUTLU FETTAHOĞLU.
      6-BERTAN DOĞAN.
      7-GÜLAYŞE YETMEZ.
      8-MEHMET SAİD YARDIMCI.
     
      Mardin:

      1-VEYSİ ŞAHİN.
      2-ŞEHMUS GÖKÇEN.
      3-boş
      4-boş
      5-boş
      6-boş
     
      Muğla:

      1-ERDAL EROĞLU.
      2-LATİF SAKICI.
      3-İRFETTİN AKAR.
      4-İSMET KÖSE.
      5-İSKENDER YILMAZ
      6-SALİHA OKTAY
     
     Muş:

      1-MEHMET EMİN ŞİMŞEK
      2-boş
      3-boş
      4-ERCAN AKTAŞ
     
     Nevşehir:

      1-AHMET ESAT KIRATLIOĞLU
      2-ZAFER SALGIN
      3-MURAT BOZ
     
     Niğde:

      1-NAİM OSMAN EREM
      2-ATİLA YILDIZ.
      3-RADİYE CANKÜRTÜNCÜ.
     
     Ordu:

      1-FADIL ÜNVER.
      2-SÜHA TOPALOĞLU.
      3-HAYRULLAH ULUSOY.
      4-HATİCE İREM AKŞAHİN.
      5-ALİ HİKMET BACINOĞLU.
      6-ARSLAN YÜKSEL.
      7-EMİNE KARAMAN.
     
     Rize:

      1-KÖKSAL TOPTAN.
      2-boş
      3-ZELKİF AKGÜL.
      Sakarya:
      6 sıra boş
     
     Samsun:

      9 sıra boş
     
     Siirt:

      1-HADİ BİLEN.
      2-HAYRETTİN AKGÜN.
      3-MEHMET HÜSEYİN BİLGİN.
     
     Sinop:

      1-YAŞAR TOPÇU.
      2-HASAN VEHBİ ERSOY.
      3-ALİ DALKILIÇ.
     
     Sivas:

      6 sıra boş
     
     Tekirdağ:

      1-ENİS SÜLÜN.
      2-MÜJDAT GÜLER.
      3-TUFAN YILDIRIM.
      4-HALİL İBRAHİM AYDEMİR.
      5-SEVEN YILMAZTÜRK.
     
     Tokat:

      1-RECEP BAY.
      2-MEHMET TUCUK.
      3-ÖMER FARUK ALTUNTAŞ.
      4-SALİH SARIKAYA.
      5-ŞEREF MENTEŞE.
      6-TEKİN CELEP.
      7-NECLA YAPRAK.
     
     Trabzon:

      1-EYÜP AŞIK.
      2-MEHMET ÇAKIROĞLU.
      3-BEKİR BÜLBÜLOĞLU.
      4-HATİCE ÖZTÜRK.
      5-ATİLLA ATAMAN.
      6-ZİYA USTA.
      7-KEMAL CEVHER.
      8-HÜSEYİN AYAZ.
     
     Tunceli:

      1-KAMER GENÇ.
      2-boş
     
     Şanlıurfa:

      1-SEDAT EDİP BUCAK.
      2-KEMAL KILIÇ.
      3-HİDAYET ŞENBAYRAM.
      4-MEHMET ATİLLA.
      5-HÜSEYİN KORKMAZ.
      6-MUSTAFA BÜYÜKLER.
      7-PERİHAN ÇAĞLAR.
      8-HASAN YILMAZTEKİN.
      9-ALİ RIZA ERKOYUNCU.
      10-SABRİ SABUNCU.
      11-HASAN HİLMİ KAYA.
     
     Uşak:

      1-DALYAN ÖZDEMİR.
      2-YILMAZ BAŞER.
      3-NURAY SALICI.
     
      Van:

      7 sıra boş
     
     Yozgat:

      1-TANER DEMİRER.
      2-NURİ EFE.
      3-ÖMER YILDIZ.
      4-YAVUZ ERBAŞ.
      5-SALİH TÜRK.
      6-RİFAT ÜNSAL ALLIOĞLU.
     
     Zonguldak:

      1-ALİ UZUN.
      2-boş
      3-boş
      4-boş
      5-boş
     
      Aksaray:

      1-ÖMER GÜMÜŞAY.
      2-ALİ NACİ ÖZGÜL.
      3-MEVLÜT YOL.
      4-ÖMER UZUN.
     
     Bayburt:

      1-SİNAN KÖKSAL.
      2-FUAT BAYRAMOĞLU.
     
     Karaman:

      1-ÖMER KARAKIŞLA.
      2-NECATİ AKPINAR.
      3-SENAN TUNA.
     
     Kırıkkale:

      4 sıra boş
     
     Batman:

      1-FARİS ÖZDEMİR.
      2-ZİVER HAMİTOĞLU.
      3-ABDÜLLATİF GÖKDEMİR.
      4-ESEN SARI.
     
     Şırnak:

      1-MEHMET TATAR.
      2-ABDURRAHMAN ABAY.
      3-HASAN TONĞ.
     
      Bartın:

      1-MUSTAFA YELKENCİ.
      2-HÜSEYİN KARAGÜL.
     
     Ardahan:

      1-FATİH RÜŞTÜ YILMAZ.
      2-ORHAN ÖNDER.
     
     Iğdır:

      1-ŞAMİL AYRIM.
      2-YILDIRIM TURAN.
     
     Yalova:

      1-YAKUP KOÇAK.
      2-MESUT CESSUR.
     
     Karabük:

      1-MEHMET ÇİFTÇİ.
      2-ENVER TÜMEN.
      3-ÖZLEM URGANCIOĞLU.
     
     Kilis:

      1-MEHMET VAKIF ŞARKBAY.
      2-MEHMET SEVER.
     
     Osmaniye:

      1-İBRAHİM KARAYİĞİT.
      2-ABDULKADİR SARI.
      3-AHMET ŞANAL.
      4-ALPARSLAN YÜCEL.
     
     Düzce:

      1-NECMİ HOŞVER.
      2-İBRAHİM CAN.
      3-TUNCAY ŞAHİN.



Düzenleyen @d@m - 04-Haziran-2007 Saat 18:40
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide