Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Cumhuriyet Halk Partisi
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | SİYASİ PARTİLER | Cumhuriyet Halk Partisi
Mesaj icon Konu: Deniz Baykal a yahudi bursu şoku Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
onur25
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 47

Alıntı onur25 Cevaplabullet Konu: Deniz Baykal a yahudi bursu şoku
    Gönderim Zamanı: 18-Temmuz-2007 Saat 14:49
Deniz Baykal'a 'Yahudi bursu' şoku

Vakit, Başbakan Erdoğan'ın ABD'de okuyan çocuklarını her fırsatta tartışma konusu yapan CHP lideri Deniz Baykal'ın, şu ana kadar hiç bilinmeyen bir yönü ortaya çıkardı.
15 Temmuz 2007 09:37

Deniz%20Baykala%20Yahudi%20bursu%20şoku

Salih Bilici'nin haberi
AK Parti Hükümeti'ne karşı en ulusalcı muhalefeti yapan ve özellikle dindar bir cumhurbaşkanına karşı çıkan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, dünyanın en zengin Yahudi ailesi Rockefeller'in bursuyla Amerika'da okuduğu ortaya çıktı.

Baykal, 1963'te Türkiye'deki doktora çalışmalarını tamamladıktan sonra iki yıl Rockfeller Foundation bursu ile ABD'de kaldı ve Columbia ile Berkeley üniversitelerinde çalışmalarını sürdürdü.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Amerika'da okuyan çocuklarını gündeme getiren Baykal'ın, Yahudilerin bursuyla Amerika'da okuduğu günleri unutturmak istemesi dikkat çekiyor. Baykal'ın bursuyla okuduğu Rockfeller Vakfı'nın patronu David Rockefeller, dünyayı yönettiği söylenen Council On Foreign Relations, Bilderberg Group ve Trilateral Commission adlı gizli örgütlerin imparatoru olarak biliniyor.

David Rockefeller'e bağlı bu örgütlerin üyeleri üç ayrı gruba ayrılıyor. Bunlar; "Kuzey Amerika seçkinleri", "Avrupa Seçkinleri" ve "Japon seçkinleri". Bu oluşumun içersinde Türkiye seçkinleri Bilderberg Grubu'na üye yapılmışlar. Rockfeller Vakfı, yabancılara burs veren kurumların başında geliyor. Vakfın harcadığı paranın üçte birinin CIA tarafından sağlandığı ifade ediliyor.

Bu vakıf, geri kalmış, müttefik, peyk ya da üstü kapalı sömürge ülkelerdeki gençleri elden geçirip değerlendirmek, Amerikan sevgisini, bağlılığını aşılamak amacıyla kuruldu. Vakıf, önem verdiği ülkelerde, kendisine bağlı geleceğin liderlerini kurstan geçirip yetiştirmek üzere bugüne kadar sayısız gence Amerika'da eğitim imkanı sağladı.

Vakit
IP
üniversite2011
Forum Admini
Forum Admini
Simge

Gönderilenler: 4030

Alıntı üniversite2011 Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Temmuz-2007 Saat 16:42
 böyle bir şeyin olduğuna  şaşırmadım  :( teşekkürler onur25
IP
merkantilist
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 189

Alıntı merkantilist Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 22-Ağustos-2007 Saat 14:39
Asla savunma psikolojisi geliştirmiyorum kaynağa bakılırsa doğruluğu bile kesin gibi.
Ama şuda var bu yahudiler amma gizli işler çeviriyorlar yaptıkları yıllar sonra ayyuka çıkıyor .
soruyorum hangimiz şu ana dek yahudi ürünü satın almadık.Hangimiz peugeot renault ve ya citroen marka otomobile binmedik.
yada hangimiz en azından coca cola diğer adıyla coke içmedik :)

Deniz Baykalı ne severim nede hakkında derin bir bilgiye sahibim
fakat şu bir gerçek bu tarz spekülatif ve içten bir derinliği olan konulardan benim ve belkide hepimizin başı yeterince ağrımış durumda.
BANADA TEKLİF EDİLSEYDİ BÖYLE BİR BURS KABUL EDERDİM AÇIKCASI(zira maddi imkansızlıklar içerisinde okumanın derdini benim gibi mezun birisi ancak anlayabilir)
İşin içine örgütsel bazda konular girecekse hepimiz karşıyız elbete zira yahudilerin bizler hakkındaki görüşleri uygulamalarıyla çelişki gösteriyor.

dediğim gibi iş sadece parasal destekse sorun yok fakat....

İnşallah sadece okumak için o bursu alıp hayatına yön veren kişidir. Yoksa çok fena...

beyefendi ve dürüst kalmayı becerebilen memleketimin insanını çok seviyorum saygılar
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide