Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Selami TÜRKMEN
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Selami TÜRKMEN
Mesaj icon Konu: LÜBNAN’A YARDIM HARAMDIR Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: LÜBNAN’A YARDIM HARAMDIR
    Gönderim Zamanı: 11-Eylül-2006 Saat 07:54

LÜBNAN’A YARDIM HARAMDIR

Evet, açık seçik ilân ediyorum;

“Lübnan’a yardım külliyen yanlıştır ve haramdır”

Çünkü Lübnan; Devlet olarakta, Millet yapısı olarakta, Türk düşmanı, Türk Devletinin her zaman aleyhinde olmuş bir Devlettir.
Müslüman aleminin tarih boyunca kanlı düşmanı olan İsraili korumak kollamak savunmak gibi seviyesizce bir niyetten uzak olarak tekrar ediyorum;

Lübnan’a yardımların her türlüsü haramdır.

Fetva makamı değilim, Fakat fetva makamında oturanların söylemesi gereke

nleri kendileri söylemedikleri için ben naçizane köşemdem söylemek mecburiyetinde hissediyorum kendimi.

Lübnan Bekaa vadisindeki, gayrimeşru rahminde PKK’yı on yıllarca beslemiştir. Bu terör örgütü ile İlişkileri ise hala kavidir.

Lübnan Dünya’da il

k ve tek Ermeni Soykırımını tanımış, Türk Milletini katillikle, Türk Devletini soykırımcılıkla suçlamış ve bu tezi kabul ettiğini açıklamış ilk ve tek İslâm devletidir.

Bazıları İnsani yardım masallarını anlatmaya kalkışmasınlar bana sakın; Kürt demeden, Türk demeden, Asker demeden, Sivil demeden, Korucu demeden, Öğretmen demeden, 30 bin insanımızı şehit eden, kundakdaki bebeye kurşun sıkanlar bu iblis devletler gibi devletlerin yardımları ile bu işleri yapmışlardır.

Her ev de bir ferdini Ermeni m

ezalimine kurban vermiş Erzurum’lular dolayısıyla Türk Milleti olarak bu konudaki hassasiyetimiz bilinmesine rağmen, İslâm aleminde, “Ermeni Soykırımını” kabul eden bu Lübnan bir gün başına böyle bir felaketin geleceğinin nesaplarını yapmalı idi.

Devlet

olarak, millet olarak, düne iyi bakarak, bu günü değerlendirmek mecburiyetindeyiz.

Çok yazıldı, çok söylendi, tekrarırnda behis görmüyorum. Dahok, Erbil, Süleymaniye, Musul, Kerkük ve Kandil dağına gitmesi gereken Askerimizin Lübnan’a gitmesine karşı olduğum kadar, en küçük bir yardımında bu ülkeye yapılmasına şiddetle karşıyım.

Bu gün artık söylenmesi gerekeni de bağırarak söylüyorum;

“KESER DÖNER, SAPI DÖNER, BİR GÜN GELER HESAP

DÖNER.."

10.09.2006 – Erzurum

Selami Türkmen

IP
007_
Moderatör
Moderatör

Gönderilenler: 1578

Alıntı 007_ Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2007 Saat 20:16
evet abi sonuna kadar katılıyorum bunlara.....onlara yardım etmektense önlerine engel olmamız gerek... çünkü yıllardır onlar bizim sırtımızdalar....belli etmeselerde......paylaşım için teşekkür...Wink
IP
kryd
Vip Üye
Vip Üye
Simge

Gönderilenler: 1334

Alıntı kryd Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 20-Nisan-2007 Saat 20:37

Lübnan Dünya’da ilk ve tek Ermeni Soykırımını tanımış, Türk Milletini katillikle, Türk Devletini soykırımcılıkla suçlamış ve bu tezi kabul ettiğini açıklamış ilk ve tek İslâm devletidir.----------- bu onlara yardım yapmamak için yeterli bir sebeptir bencee

“BU VATAN İÇİN KURŞUN YİYENDE,

KURŞUN SIKANDA BİZİM İÇİN KUTSALDIR!!!”
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma