Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Sebahattin DUR
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Sebahattin DUR
Mesaj icon Konu: Mükemmel Yazı PAylaşmak İstedim Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: Mükemmel Yazı PAylaşmak İstedim
    Gönderim Zamanı: 13-Ekim-2006 Saat 22:33

Fethullah Gulen, Altaylı’yı Turgay Ciner Formuluyle Susturabilir!  

Bugun Pamuk yayincilik sahibi sevgili Arif Pamuk’un yeni ansIklopedisi “ Sifali Bitkiler” i yazacaktim. Ama egitimci okurum Murat Kale, sabah konuya dair mail gonderince bu yaziyi yazmaya karar verdim.

Efendim Sabah Gazetesi Genel Yayin Muduru Fatih Altayli’nin her yazdigina hemen inanmamak lazim.

Neden yazdigina bakmak lazim?
Basbakan Recep Tayyip Erdogan icinde hapse girdiginde “Recep  artik senden mahalle muhtari dahi olmaz “diye yazmisti.
Bunu hatirlamak lazim..

Basbakan olunca Recep Tayyip Erdogan’in onunde nasil “ceket ilikleyip saygilar sundugunu” hatirlamak lazim..
Kanal D’de ki Teke Tek programinda Basbakan Erdogan’i misafir edip, canli yayina cikarmak icin nasil israr edip, Basbakanligi defalarca aradigina bakmak lazim!
Basbakan’i canli yayina cikarip, o zaman ki patronu Aydin Dogan’a su mesaji vermek istedigini dusunmek lazim?

“Bak Aydin bey, Basbakan’la aram gayet iyi! Emrin olursa beklerim! Sizi bulusturmak icin araci olabilirim!
Dun bu adama hakaretler edip, senden bir halt  olmaz dedik ama, simdi yazdiklarimizi yalamak lazim!”

Sonra Sabah ve ATV nin sahibi Turgay Ciner hakkinda, hakaret ve firsatcilik yaptigina dair, yazdigi kose yazilarini Google.com dan cikarmak lazim!
Ciner senelerce Fatih Altayli’nin hakaretlerine ve suclamalarina maruz kalmisti. Bakti artik olmuyor, aracilar koydu.
Kesenin agzini acti, dolarlari verdi. Altayli’yi Kanal D ve Hurriyet’ten aldi.
Sabah’a once kose yazari sonra Genel Yayin Muduru yapti..
...Ve Altayli sustu..

Simdi artik Turgay Ciner’in TMSF den ucuza gazete, TV kapattigini, baska ihalelerde neler yaptigini Altayli yazmiyor.
Demek dolar adami yaniltiyor. Susturuyor!
Yani dun kuralsiz, firsatci, zararli diye millete takdim ettigi Ciner’in bugun parali idarecisi oldu.

Iste bunu neden yaptigina bakmak lazim?
Simdi Fethullah Gulen’de; Altayli’yi  tesirsiz hale getirmek istiyorsa,  Altayli’yi Zaman Gazetesi’ne “ uygun dolar maaslariyla transfer etsin!”
Sonra da gecici olarak Zaman’a genel yayin muduru yapsin..

Bakin o zaman Altayli nasil, Fethullah Hoca hakkinda yanildigini yazar??
Yani Turgay Ciner formuluyle Fethullah hoca Altayli sIkintisini halleder..
Hoca fazla bilgi isterse bir e-mail yollasin, ABD’den bir alo desin yardimci oluruz!!!
Efendim Irtica Yok Gulen varmis..
Iyi ki Gulen var..

Dun baska gazete ve tv sahiplerinin nasil bankalari hortumladiklarini, gereksiz yayinlarla milletin ahlakini bozup, vaktini caldigini gorduk.
Dun o isimlerin 28 Subat’ta kimlere iftira atip, firsatcilik, felaket tellalligi yaptigini, sonra da asker bizi kullandi, yaniltti dedigini okuduk..
Birak bugun de Gulen olsun..
Irtica tehditi yok diyen Altayli neden Gulen hocayi tehdit goruyor.

Hoca’nin kurdugu okullar da binlerce genc, modern sekilde  milli ve manevi egitim aliyor.
Sakir sakir ingilizce konusuyor. O okullarda yetisen cocuklarin kimse, kanunsuz islere karistigini gormedi.
Barlarda, Pavyon lar da uyustucu ve hap kullandigina sahit olmadi.

Fethullah Hoca’nin Samanyolu TV’sinde, Altayli’nin genel yayin muduru oldugu tv lerde ki gibi mankenlere, sarkicilara dedi kodu yaptirilmiyor..
Kedi, kopek, dedikodu haberleri yayinlanmiyor.

Efendim Gulen cemaati devamli “ guclu bir etkinlik pesindeymis”
Peki Altayli sen ne pesindesin????
Dun sovup saydigin Basbakan Erdogan’in etrafinda sen  NE ariyorsun?
Hakaretler ettigin Ciner’in holdinginde sen neyin pesindesin??
Gulen ve dostlari,
-“Turkiye'nin temel kurumlarina girmeye, buralarda orgutlenmeye, buralarda guclu olmaya calisiyorlar.” Mis?
Sen o kurumlar da dolasirken iyi, baskasi gorununce “  neden ocu”?

Altayli diyor ki:
-  Emniyet icinde cok ciddi bir bicimde yerlestiklerini, polis okullarini, polis akademisini ciddi bicimde ele gecirdiklerini goruyoruz.
Madem bu kadar bilgi ve belgeye sahipsin; neden gidip Savciliga suc duyurusunda bulunmuyorsun? Isi resmiyete dokmuyorsun?

Turkiye’de Gulen Tehlikesi yok, ama senin gibi dun hakaretler ettigi insanlara bugun saygilar sunup, onlarin maasli elemanlari olan gazetecilerin tehlikesi cok..
Bu Gulenciler bu kadar guclu olsaydi, sen boyle hakaretler yazamazdin??
Sen Fethullah Hoca’yi birak, Kanal D Haber Merkezi’nde sigortasiz ve asgari ucret altinda kacak calistirdigin insanlarin hallerine bak?
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide