Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Sebahattin DUR
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Sebahattin DUR
Mesaj icon Konu: Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Gülseven Yaser ve Vali Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Gülseven Yaser ve Vali
    Gönderim Zamanı: 31-Ekim-2006 Saat 21:38
Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Gülseven Yaser ve Hazırladığı Tiyatro Açılış Konuşması

30.102006 Pazartesi günü Akşam saat 20:00 da  Atatürk Üniversitesi Oditoryum Salonunda  Çağdaş Eğitim Vakfının Cumhuriyetin 83. Yıldönümü Münasebetiyle  hazırlamış oldugu "Zaman da Kadın "LATİFE HANIM" İsimli tiyotroyu bir arkadaşımızın daveti üzerine katıldım... Üniversite öğrencilerinin yanısıra  Salonun yarısını Polis Okulunun öğrencileri doldurmuştu. Her şey büyük bir titizlikle hazılanmış sahne dekor görevliler.... herşey döt dörtlüktü....

Herkes gibi bende büyük bir dikkatle dinliyorduk....

Açılış konuşamsını Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Gülseven Yaser yaptı.....
yaptığı açılış konuşması çok Dikkatimi çekti.. ve çok şaşırmıştım ... bunu sizinle paylaşmak istedim...

Şunu ifade etmeliyim ki ben yanlış duyduğumu düşündüm ama sağımda ve soluda bulunan iki arkadaşa duyduklarımın
doğru olup olmadığı sordum fakat yanılmamıştım ve duyduklarım doğru idi.....

Açılış Konuşmasında aynen aşagıdaki ifadeler Kullanıldı...

SAYIN VALİ, SAYIN BELEDİYE BAŞKANI , SAYIN REKTÖRÜMÜZ, VE ÜNİVERSİTEMİZİN ÇOK KIYMETLİ HOCALARI VE........

Diye Devam etti... Böylece Program Başlamış Oldu....

Çağdaş Eğitim Vakfı Başkanı Gülseven Yaser Hanımefendinin  Bulunduğu yere Atanan Valiyi Kabullenmemek gibi düşünülecek bir hiitabetle hitap etmeyi acaba Atatürk'ün hangi düşüncesiyle bağdaşlaştırıyor gerçekte de merak ediyorum.... Çünkü Atatürk'ün Kurduğu Bir Cumhuriyetin sınırları içinde bulunan bir İlin Valisini acaba hangi düşünceden dolayı kabullenmeyerek (Farklı Bir Zihniyetin İnsanı Der gibi ! ) Sayın vali demeyi tercih ediyor.... Acaba Salonun Tahsisinde Bulunanan Rektöre Sayın Retörüm diye hitap ettiği gibi Sayın Valim Demiş olsaydı ne kaybederdi..... Yada Atatürk'ü Düşünce Derneği Hükümetin  atadığı bir Valiye İltifatta Bulundu diye dışlarmıydı merak ettim doğrusu....

Ben Erzurum Valisi Sayın Celalettin Güvenç ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçüklerin  Bu Açılış konuşması ve hitabetin üzerine Programı Terkedeceğini Düşündüm ama yanılmıştım..Çünkü hala prograı büyük bir dikkatle izliyorlardı.Belkide Hitap konuşmasını Tam duymadılar yada duymak istemediler.....

Şunu ifade etmeliyim ki... Çağdaş Eğitim Vakfı Değil hangi Vakıf yada kuruluş olursa  olsun böyle bir hitabeti duymadılar yada ta anlamadılar ise bir problem yok. Ama eğer duydukları halde yinede orada oturmayı tercih ettilerse bulundukların makamın hakkını ihlall ettikleri düşünmemek elde bile değil.....

Ne Dersiniz Yanılıyormuyum....
Siz olsaydınız böyle bir hitap karşısında bulunduğunuz yeri Terk Edermiydiniz?
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide