Aktif KonularAktif Konular  Forum Üyelerini GösterÜye Listesi  TakvimTakvim  Forumu AraArama  YardımYardım  Kayıt OlKayıt Ol  GirişGiriş
Ahmet FİDAN
 DADAŞLARIN PAYLAŞIM MEKANI..... | YAZARLARIMIZ ve YAZILARIMIZ | Ahmet FİDAN
Mesaj icon Konu: ERZURUMU VE ERZURUMLULARI ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
@d@m
Forum Admini
Forum Admini
Simge
Kurucu Admin

Gönderilenler: 1212

Alıntı @d@m Cevaplabullet Konu: ERZURUMU VE ERZURUMLULARI ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYOR
    Gönderim Zamanı: 18-Kasım-2006 Saat 19:55
SON ZAMANLARDA ERZURUMU VE ERZURUMLULARI ANLAMAKTA ZORLUK ÇEKİYORUM. TOPLUMUN KANAAT ÖNDERLERİ OLAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI  DOĞRU BİLGİLENDİRME GÖREVİNİ ÜSTLENMİŞ KURUMLARDIR. ÖNCEKİ HAFTA ERVAK ÇIPLAK UYARICIYI DAVET BUYURMUŞLARDI. ÇIPLAK UYARICI KENDİ REKLAMINDAN BAŞKA NE VERDİ MERAK EDİYORUM. KONUYU İNTERNET ORTAMINA TAŞIYAN OLAMDIĞI GİBİ MAHALLİ GAZETELERDE DE HABER OKUYAMADIM DEMEK  ZIPLAK UYARICI ERZURUMA BİŞEY VERMEMİŞ BUNDAN MEMNUN OLDUM. ŞİMDİ İSE EMEKLİ ELÇİ VE HALEN SOLCU  SYN ÖYMENİN KONFERANS VERECEĞİNİ OKUDUM. SAYIN GÜNEŞ VAKFI YETKİLİLERİ BU DAVETİ HAZIRLARKEN ACABA HANGİ KISTASI ÖLÇÜ ALDILAR MERAK EDİYORUM? ÖNCELİKLE ÖYMEN KİMDİR? SAHİP OLDUĞU DÜŞÜNCE NEDİR? ERZURUMA NE VERECEK? SAYGILARIMLA
IP
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Kapalı Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Kapalı Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide