Dadaslar.Net’te Satış Yap

Bizimle işinizi büyütebilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun konseptimize uygun her türlü ürün satışını Dadaslar.Net’te yapabilirsiniz. 

Dadaslar.Net, 3 farklı yapıda satış imkanı sunar; Mağaza satışları, 2. E Satışlar, İlan Usulü Satışlar… 

Mağaza Satışları

Kendi mağazanı aç, tüm kategorilerde ürünlerini pazarla.

2. El Satışlar

Herhangi bir mağaza kurmadan 2. El ürünlerini pazarla.

İlan Satışları

Satmak istediğin ürün veya paketleri hazırla, ilan ver. Fiyatı da kendin belirle, komisyonsuz sat.

Sıkça Sorulan Sorular

Dadaslar.Net pazar yerinde her şey şeffaf, basit, açık ve anlaşılır yapıdadır. Bu hususta önemli birçok sorunun yanıtını aşağıda bulabilirsiniz. 

Dadaslar.Net, temelde Erzurum ve civar illerde bulunan yöresel ve geleneksel ürünlerin dünyaya tanıtılmasını, pazarlanmasını amaçlayan; aynı zamanda yerel istihdamı desteklemeyi gaye edinen yerel pazar yeri platform projesidir. 
Bu kapsamda yerli üretim, coğrafi değere sahip ürünleri öncelikle benimsemektedir. Buna ek olarak ihtiyaca karşılık vermek amacıyla hobi, yapı malzemeleri, kadın emeği, takı ve aksesuar, hediyelik eşya, mamalar, gıdalar vb. birçok kategoride ürün sunumuna izin vermektedir. Kendi bünyesinde sunduğu ürünlere ilave olarak herkesin kendi mağazasını kurup, ürün pazarlamasına imkan tanır. 

Geleneksel, yöresel ve yerli üretim yapıyorsanız veya bu tarz ürün satışı yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu ve benzeri ürünleri bulmak, bu ürünleri satın almak isteyen büyük bir müşteri ve ziyaretçi portföyüne sahibiz. Sizde bu kapsamda aramıza katılarak doğru müşterilere ulaşabilirsiniz. 

  1. Ek üyelik, abonelik vb. ücret talep etmiyoruz.
  2. Size gizli ücret çıkarmıyoruz.
  3. Süresiz mağazanızı yayında tutabilir, ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Bunun için ücret talep etmiyoruz. 
  4. Satış yaptıkça sadece cüzi bir komisyon talep ediyoruz. Bu da kredi kartı pos ve alt yapı sistemleri tarafından talep edilen ücretlerdir. Komisyon oranlarımız %4 ila %12 arasında olup, mağaza yöneticilerine onay sürecinde iletilmektedir.
  5. Bireysel satıcılardan ücret almıyoruz. Dilediğiniz kadar ilan verebilir, 2. El eşya satışı yapabilirsiniz. Hiç bir ücret almayız.
  6. Sizin yerinize tüm arama motoru, sosyal medya gibi platformlarda biz reklam ve tanıtım yapıyor, ürünlerinizi pazarlıyoruz. Siz, satış sonrası kargo ve destek vermeniz yeterlidir.

Resmi işletme sahipleri sadece mağaza açabilir. Şahıs veya farklı işletme modellerini kabul ediyoruz. Mağaza sahipleri tüm kategorilerde ürün pazarlayabilirler.

3 farklı satış modeli benimsemekteyiz; 

  1. Mağaza odaklı satış: Resmi firma sahipleri tarafından açılan mağaza odağında tüm ürünlerinizi, herhangi bir kategoride pazarlayabilirsiniz. Kategori limiti ve kısıtlaması bulunmaz. 
  2. 2. Elde Bireysel Satış: Bireysel olarak 2. El kategorisinde sadece 2. el eşya ve ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz. Talepleriniz belli kontrol sonrası onaylanıp, yayınlanır. Ücret veya sınır bulunmamaktadır.
  3. İlan vererek satış: Birim bazlı veya toptan fark etmeksizin ilan vererek satış yapabilirsiniz. Ücretsiz ve kısıtlamasızdır. Belli kontrol sonrası onayla ilanlar yayınlanır.

Evet, var. Belli liste dahilinde yayınladığımız ürünlerin yayınlanması kesinlikle yasaktır. Yasaklı ürünler listemize: “Yasaklanan Ürünler” adlı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.

Sepet

Your Cart is Empty

Mağazaya Dön
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?