Kargo ve Teslimat

Yurtiçi Kargo Süreçleri

Hafta içi 15.00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün işleme alınır. 15.00 sonrası verilen siparişler ise bir sonraki gün işleme alınır. Siparişlerinizin kargoya verilme süresi ortalama 2 ila 3 iş günü içerisindedir.

Cumartesi – Pazar çıkışımız yoktur.
Hafta sonu gelen siparişler Pazartesi itibarıyla işleme alınırlar. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra size ulaşma süresi mesafe, kargo transfer biriminin hızı, teslimat şubesinin çalışma durumu ve teslim adresinin konumu gibi etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Genelde 5 ila 7 iş günü içerisinde siparişiniz elinize ulaşır.

Yurtdışı Kargo Süreçleri

Yurtdışı siparişlerinizde haftanın belli günlerinde gönderim yapılmaktadır. Kargoya verme süresi 3 ila 5 iş gününü bulabilmektedir.

Kargo Takip Süreci

Siparişiniz kargoya verildiği an itibarıyla tarafınıza bildirim Email olarak ulaşmakta ve gerek sipariş numarası, gerek kargo takip numarası üzerinden kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.

Sepet

Your Cart is Empty

Mağazaya Dön
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?