İndirim!

Erzurum Göğermiş Peynir (Küflü Peynir)

190.00

Adet Fiyatı

Alıcılara satışta fiyatlandırma detayını belirtebilirsiniz.

Yeşil peynir, genellikle Erzurum yöresine ait küflü bir peynirdir. Yeşil peynir, insan sağlığı açısından sayısız faydaya sahiptir. Elbette ki bu faydaların geçerli olabilmesi için hem bu peyniri bilen kişilerden almalı hem de hijyenik koşullarda üretmeliyiz. Erzurum küflü peynir olarak da bilinen yeşil peynir, içerik bakımından oldukça zengin bir kaynaktır. Özellikle, içerisinde yer alan kalsiyum, mineral ve vitamin zenginliği kemik ile eklem dokusu açısından oldukça faydalıdır. Bağırsaklarda görülen rahatsızlıkları da giderici etkisi bulunan Erzurum küflü peynir, ağız ve diş sağlığı açısından da büyük yarar sağlar. Yeşil peynir faydaları sadece kemik ve eklemler üzerinde de değil bağışıklık sistemi üzerinde de büyük etkiye sahiptir. Yeşil peynir faydaları arasında en büyük etkiye sahip olan unsur ise peynirin yüzeyinde bulunan yeşil küf yapısıdır. Yeşil küfe sahip olan yapı vücut için gerekli antibiyotiğin alınmasını da sağlar. Böylece, peynirin içerisinde yer alan bazı maddeler vücudu hastalıklardan koruyarak, güçlenmesini ve bağışıklık mekanizmasının iyi şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca, sindirim sistemi üzerinde de faydalı olan bu peynir, tat ve dokusu ile de oldukça lezzetli bir yapıdadır.

Ağırlık 1 kg
Miktar (KG)

1 KG

WhatsApp Destek

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bu ürün için henüz bir teklif yok.

Gönderim/Kargo Politikası

Kargo Süreçleri

İade Politikası

İade Süreçleri

İptal / İade / Değişim Politikası

İptal - İade ve Değişim Süreçleri

Genel Sorular

Henüz bir soru yöneltilmemiş.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.

Sepet

Your Cart is Empty

Mağazaya Dön
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba, Erzurum Göğermiş Peynir (Küflü Peynir) - (190.00₺)ürünüyle ilgili desteğe mi ihtiyacınız var?
Dadaşlar Net: https://www.dadaslar.net/peynirler/erzurum-gogermis-peynir-kuflu-peynir - Erzurum Göğermiş Peynir (Küflü Peynir)
%d blogcu bunu beğendi: