Sıkça Sorulan Sorular

1Neden Dadaslar.net alışveriş platformunu seçmeliyim?

www.dadaslar.net, Erzurum ve diğer birçok ilde yöresel birçok ürünü Türkiye'nin her köşesine ulaştırmayı amaçlar. Bu bölgelerde kobi ve bireysel satıcılarla tüketicileri buluşturur. İşletme sahibi olmayanların da 2. El ve özel ürünlerini satabilmesine olanak sunar.

2Dadaslar.net alışveriş sitesinde nasıl alışveriş yapabilirim?

Üyelik şartı olmaksızın dilediğiniz kategoride, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. Havale ve kredi kartı ödemeleriyle satın alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

3Nasıl Dadaslar.net'te ürün satabilirim?

Platformumuzda 2 farklı tarz satıcı statüsü bulunuyor. Resmi kurumsal fatura mensubu şirketler ve hiç bir fatura kesme zorunluluğu olmayan, yasal bir işletme statüsü bulunmayan bireyler. Bireysel satıcılar sadece 2. El pazar yerinde ürün satışı yapabilirler. Hiç bir ek ücret ve komisyon talep edilmez. Kurumsal fatura mensubu işletmeler ise diledikleri tüm kategorilerde ürün satışı yapabilirler. Belli bir komisyon dahilinde ürün satışı mümkündür. Kategori ve mağaza yapısına göre değişkenlik göstermekle beraber genel olarak komisyon oranlarımız %4 ila %10 arası değişmektedir.

4İptal İade hakkım bulunuyor mu?

Satıcı mağaza kendi iptal - iade kurallarını belirleyebilir. Varsayılan değer tanımlı tüm mağaza ürünlerinde 7 güne kadar iptal, iade ve değişim hakkına sahipsiniz.

5Herhangi bir konuda sorun yaşarsam, kime nasıl ulaşabilirim?

Satın aldığınız ürünle ilgili her konuyu mağaza panelinden mağaza satıcılarına sorabilirsiniz. Sistem ve sitemizle ilgili yaşadığınız sorunlar için bize iletişim formu üzerinden yazabilirsiniz.

6Fatura gönderiyor musunuz?

Ürün gönderimi yapan mağazalar bizzat kendi özel faturalandırmalarını yapmaktadır. Kargo paketinizle ulaşmayan faturalarınızı mağazadan talep edebilirsiniz. 2. El Pazar kategorisinde bireysel satışlarda fatura kesilmemektedir.

7Dijital ürün satın aldım. Nasıl ulaşacağım?

Dijital ürünler panelinizde "indirmeler" bölümünde yer almaktadır. O kısımdan indirme yapabilirsiniz.

8Size en hızlı nasıl ulaşabilirim?

Bize mesai saatleri içerisinde Email, İletişim Formu ve WhatsApp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.

Sepet

Your Cart is Empty

Mağazaya Dön
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?