Hakkımızda

Dadaslar.net 2003 – 2004 yıllarından beri varlığını sürdüren Erzurum’un kalbi ve Dadaşların can dostudur. Haber, Forum, Bilgi ve çeşitli kaynağın öncüsü olmuştur. Fakat son birkaç yıl içerisinde faaliyetlerini durma noktasına getirmiş, birçok forum, haber gibi hizmetine son vermiştir.

2023 yılı itibarıyla Hemen Tasarım Web Site Sistemleri iştirakiyle yeniden yapılanma ve şekillenme kararı almış, doğunun parlayan yıldızı olmaya kararlı adımlar atmıştır. Bu kapsamda Erzurum ve civar iler başta olmak üzere ülkemizin her köşesine hizmet sunacak kaliteli bir pazar yeri platformu olmayı amaçlar. Tedarikçi, üretici, satıcı ve tüketiciyi bir araya getirecek olan Dadaslar.net, kişi ve işletmelere mağaza açma, kendi ürünlerini pazarlayabilme olanağı tanır. Aynı zamanda organik, %100 doğal ürünleri, geleneksel ve yöresel her çeşit ürünü tüketiciye ulaştırır.

Çalışmalarımız e-Ticaret & Blog/Haber konseptinde ilerlemektedir. Hemen Tasarım sunucularında güvenle barınan Dadaslar.Net, yakın zamanda mağaza ve ürün yelpazesini çok daha ileriye götürecek bir oluşum içerisinde olacaktır. Bu kapsamda yenilik ve indirimleri kaçırmamak adına bizleri takip etmeniz, bize sağlayacağınız yegane desteklerdendir.

Bizi Takip Edin

Gelişim ve büyüme adına bizlere sağlayacağınız her türlü desteğe ihtiyacımız var. Sağladığınız destekler, ilimiz ve ülkemiz için gerçek manada bir katkı süreci doğuracak. Tüm destek ve katkılarınız için Dadaslar.net olarak teşekkür ederiz.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.

Sepet

Your Cart is Empty

Mağazaya Dön
WhatsApp Destek
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?